نرم افزار کی کجاست

کی کجاست ؟

آیا در منزل خود فرد سالمند و یا کودک دارید که میخواهید مکان او را روی نقشه ببینید ؟

آیا میخواهید بدانید افراد کجا هستند ؟

آیا میخواهید بدانید کاربران این برنامه در یک روز چه مسیری رو طی کردن ؟

آخرین موقعیت افراد کجاست ؟

میخواهید افراد را بر اساس شماره ، نام مستعار ، سن جستجو کنید ؟

با استفاده از کد شما که داخل برنامه به شما می دهد از سایت www.ketabfaa.ir میتوانید از طریق مرورگر سیستم خود هم موقعیت افراد را ببینید .

FAN PAGE
https://www.facebook.com/kikojast

راهنمای استفاده از کی کجاست

پس از نصب برنامه روی گوشی به قسمت مشخصات مراجعه نموده و آیتمهای درخواستی را پر نمایید، توجه کنید که سیستم اجازه ثبت، نام کاربری تکراری در سیستم را بشما نمیدهد لذا از نام کاربری استفاده نمایید که مختص شما باشد در غیر اینصورت جهت یافتن مسیری که در یک روز طی نمودید باید از کد سیستم که در پایین صفحه اصلی نوشته شده استفاده نمایید (بهترین روش جهت جستجو استفاده از کد سیستم و تعیین تاریخ مورد نظر میباشد). جی پی آر اس گوشی و نیز دکمه موجود در بالای صفحه اصلی برنامه را روشن نمایید، حال ارسال نقاط به سمت سرور شروع میشود.

توجه : برای پیدا کردن موقعیت 1 شخص حتما این برنامه باید بروی موبایل و یا دستگاه اندرویدی آن شخص نصب شده باشد .

توجه : پس از ورود به نقشه نقاط زرد رنگ یعنی افرادی که در 5 ساعت اخیر نقاط آنها ثبت شده است و نقاط قرمز افرادی هستند که بیش از 5 ساعت نقطه ای از آنها به سرور ارسال نشده است .

با نصب این برنامه روی دستگاه خود و هرکس دیگر میتوانید مکان آن شخص را هم از طریق دستگاه اندرویدی خود و هم از طریق مرورگر کامپیوتر خود پیدا کنید .

آموزش استفاده از نقشه :

1- دقت نمایید پس از ورود به نقشه آخرین نقاط افراد نشان داده خواهد شد .
2- برنامه هر 8 دقیقه نقاط شما را میفرستد .
3- در قسمت جستجو سه فیلد وجود دارد نام ، شماره و تاریخ ... اگر جستجو بر اساس نام و شماره باشد آخرین موقعیت فرد مورد نظر در نقشه با تاریخ و زمان نشان داده خواهد شد ولی اگر تاریخ رو در نظر بگیریم به طوریکه مثلا آقای اسماعیلی در تاریخ 1393/10/02 خط سیر این شخص در صورت وجود در این تاریخ نشان داده خواهد شد .
4- در جستجو فیلدی به نام کد سیستمی وجود دارد که این کد وقتی وارد برنامه می شوید در پایین آن نشان داده می شود که این کد یکتا می باشد و چون ممکن است چند نفر نام یکسان داشته باشند میتوانید بر اساس این کد شخص مورد نظر را جستجو کنید که دقیق ترین راه ممکن می باشد .


پس از فعال کردن سرویس ارسال نقاط به سمت سرور شروع می شود . اطلاعات نقاط حداکثر تا 10 روز در سرور نگهداری می شود و قبل از آن هر روز پاکسازی خواهد شد .

شما هرزمان با غیر فعال کردن سرویس میتوانید ارسال نقاط را متوقف کنید .

لازم به ذکر است که این برنامه صرفا جهت سرگرمی تهیه شده و برنامه هیچ مسئولیتی در قبال مسائل آتی و سوء استفاده از برنامه را بر عهده نخواهد داشت .

درضمن این برنامه به سادگی با غیر فعال کردن سرویس از کار می افتد و می توانید جلوی ارسال نقاط را بگیرید

لینک دانلود برنامه

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم