Laravel CMS

سی ام اس چیست؟
CMS مخفف Content Management System می باشد که در زبان لاتین به معنای سیستم مدیریت محتوا است. همانطور که از نام آن پیداست تمرکز و فعالیت اصلی آن در خصوص محتوای صفحات وب سایت یعنی متون و تصاویر و نیز مدیریت آن ها است. سی ام اس برای شما یک ابزار است تا به وسیله آن محتوای وب سایت خود را مدیریت نمائید و به سادگی آن را به روز نمایی کنید. سی ام اس برای مدیریت یا سازمان دادن و مرتب نمودن محتوای متنی استاتیک در نظر گرفته شده است.

لارا سی ام اس، سیستم مدیریت محتوا استفاده شده جهت طراحی و برنامه نویسی وب سایتهای لاراوب میباشد که با استفاده از فریم ورک لاراول طراحی شده است. لاراول(Laravel) یک فریم‌ورک php است که توسط تیلور اوتول(Taylor Otwell) توسعه پیدا کرده است. این فریم‌ورک از کتابخانه‌های گوناگونی و به ویژه بسیاری از کتابخانه‌های سیمفونی(Symfony) استفاده می‌کند.
در توسعه‌ی این فریم‌ورک بسیاری مفاهیم و روش‌های موجود در دیگر فریم‌ورک‌ها و زبان‌ها گردآوری شده‌اند. لاراول مجموعه‌ای از بهترین روش‌ها و ابزارها در یک بسته است.

ما در لارا سی ام اس از ماژول های زیر استفاده کردیم تا نیاز کاربران را برطرف کنیم:

 1. خبر
 2. مقاله
 3. گالری تصاویر
 4. نظر سنجی
 5. پرسش و پاسخ
 6. پیوندها
 7. کاتالوگ محصولات
 8. استخدام
 9. منوهای داینامیک
 10. و ...
لازم بذکر است که امکان شخصی سازی کلیه ماژولها بر اساس نیاز مشتریان، در لارا سی ام اس وجود دارد.

برخی از ماژولهای موجود در لارا سی ام اس در زیر نمایش داده میشود:

مهمترین ویژگیهای لارا سی ام اس (Laravel CMS)

 • محیط کاربری ساده
 • قابلیت گسترش
 • شخصی سازی
 • ارتباط با کاربران
 • زیبایی
 • پشتیبانی
 • آیا میدانید جهت مدیریت محتوای موجود در وب سایت، بهتر است سی ام اس دارای محیط کاربری ساده ای باشد؟
  لارا سی ام اس در عین قدرت دارای محیط کاربری ساده ای بوده تا مشتریان ما بتوانند براحتی محتواهای موجود در وب سایت را بروز رسانی و ویرایش نمایند. این محیط کاربری مانع سردرگمی مشتریان در هنگام استفاده از سی ام اس میشود.
 • آیا بدنبال سی ام سی میباشید که قابلیت انعطاف پذیری بالایی در برابر گسترش داشته باشد؟
  از آنجا که کلیه ماژولهای موجود در لارا سی ام اس توسط این تیم طراحی و برنامه نویسی شده است، لذا گسترش و عیب یابی در آن برای این تیم امکان پذیر بوده و این سی ام اس انعطاف پذیری بالایی جهت گسترش یافتن دارد.
 • گاهی اتفاق میفتد که ماژولهای موجود در یک سی ام اس کاملا مطابق با نیاز مشتریان نبوده و مشتری را به اهداف مورد نظرش نمیرساند، ما امکان شخصی سازی این ماژولها را مطابق با نیازهای شما ایجاد نموده ایم تا شما را به هدف مورد نظر از طراحی وب سایتتان برسانیم.
 • آیا نیازمند تعامل با کاربران و مشتریان خود در وب سایتتان هستید؟
  لارا سی ام اس دارای ماژولهایی همچون نظرسنجی، تماس با ما، پرسش و پاسخ و عضویت میباشد، تا از این طریق بتوانید با مشتریان خود ارتباط دو جانبه برقرار نموده و نظرات، پیشنهادات، پرسشهای آنها را شنیده و به آنها پاسخ دهید.
 • در طراحی این سامانه از ظرافت و دقت زیادی استفاده شده است ، تکنولوژی هایی همچون AJAX ، CSS3 ، HTML5 و ...
 • پس از اتمام مراحل طراحی و برنامه نویسی وب سایت از ما چه انتظاری دارید؟
  هر سیستم و نرم افزاری پس از طراحی نیازمند بروز رسانی و پشتیبانی است. ما با در اختیار قرار دادن لارا سی ام اس در اختیار شما امکان بروز رسانی کلیه اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهیم و نیز تیم ما با پشتیبانی از وب سایت شما حمایت خود در برابر هرگونه مشکلی که مرتبط با طراحی و برنامه نویسی باشد را اعلام میکند.

هدف لارا سی ام اس

هدف ما از طراحی و برنامه نویسی این سی ام اس نمایش قدرت آن به مشتریان در جهت برطرف نمون نیازها و جلب رضایت شان میباشد.
در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم