گوگل نسخه جدید ابزارهای Android Studio و Polymer را معرفی کرد

1394-03-08

گوگل در کنفرانسی که لحظاتی پیش به پایان رسید، از بروزرسانی جامع برای اندروید استودیو رونمایی کرده و Polymer را نیز به طور رسمی معرفی کرد. علاوه بر این از یک آزمایشگاه ابری مخصوص توسعه دهندگان رونمایی شد؛ گوگل با ارائه این سه ابزار جدید، بیشتر بر روی

گوگل نسخه جدید ابزارهای Android Studio و Polymer را معرفی کرد

لاراوب گزارش میدهد توسعه دهندگان در ابزارهای جدید گوگل به دیباگینگ کامل زبان‌های C  و ++C دسترسی خواهند داشت. کتابخانه‌ی Polymer نیز برای مرورگرها و موبایل‌ها المان‌های جدیدی مانند منوها، نقشه‌ها و نوار ابزارها را فراهم می‌کند. Polymer کتابخانه‌ای است که توسط گوگل در یکسال اخیر توسعه داده شده است و با استفاده از آن می‌توانید خیلی راحت‌تر از Web Component استفاده کنید؛ بدون اینکه نیازی به دانستن تمام APIهای آن در HTML5 داشته باشید. وب کامپوننت مجموعه‌ای از APIها در HTML5 هستند که قابلیت ایجاد و استفاده از ماژول‌های تحت وب را به توسعه دهندگان می‌دهند. 

علاوه بر این، گوگل از یک آزمایشگاه ابری مخصوص توسعه دهندگان رونمایی کرد. این ابزار جدید در نتیجه‌ی خرید استارت‌آپ Appurify شکل گرفته است. این استارت‌آپ برای تست اپلیکیشن‌ها کاربر داشته و به نظر بسیار جالب می‌رسد. چرا که در چند پلتفرم کار می‌کند و قادر به شبیه سازی وضعیت آنتن دهی خراب و بازسازی تست باتری است. به همین دلیل گوگل با الهام گرفتن از این استارت‌آپ یک آزمایشگاه ابری را معرفی کرد که عملکرد مشابه استارتاپ Appurify را ارائه می‌دهد. این ابزار به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا یک اپلیکیشن را در این محیط ابری آپلود کرده و آن را بر روی ۲۰ دستگاه رایج اندرویدی تست کنند. قابلیت پیام رسانی تحت کلاد نیز فراتر از اندورید و کروم گسترش یافته است که البته حال از آی‌اواس نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین عضویت کاربر در یک موضوعی، به وی اجازه می‌دهد تا اعلان‌هایی را از سوی اپلیکیشن‌های ارسالی Google cloud دریافت کنند. 

درنهایت گوگل در حال فراهم کردن شانس بیشتری به توسعه دهندگان است. با این فرصت‌های جدید، توسعه دهندگان قادر خواهند بود تعداد کاربرانی که اپلیکیشن‌های آن‌ها را مشاهده می‌کنند، سفارش داده یا نصب می‌کنند را شناسایی کنند. علاوه بر این توسعه دهندگان می‌توانند تست‌های گرافیکی مختلفی به منظور رضایت کاربران و شناسایی سلیقه‌های آن‌ها انجام دهند. همچنین گوگل یک صفحه‌ی مخصوص توسعه دهندگان را ایجاد کرده که می‌توانند در آن گرافیک‌های انتخابی خود را آپلود کرده، اپلیکیشن‌های محبوب خود را مجهز کرده و آن‌ها را بیش از هر زمان بهبود بخشند. توسعه دهندگان می‌توانند با کمک نسخه‌ی جدید analytics، تعداد کاربرانی که از اپلیکیشن آن‌ها استفاده می‌کنند و میزان پیشرفت کاربران برای طی کردن یک مرحله را مشاهده کنند؛ همچنین می‌توانند هشدار و پاپ‌آپی را برای نسخه‌ی سفارشی اپلیکیشن‌ها ارسال کنند.

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم