رتبه ایرانی ها در وایبر، تلگرام و تانگو چند است؟

1394-03-12

تکنولوژی در عصر حاضر روز بروز در حال گسترش است و در این میان ایجاد و استفاده از شبکه های اجتماعی جدیدی نیز گسترش پیدا کرده، شبکه های اجتماعی مانند وایبر، واتس آپ، تانگو و ....که مخصوص موبایل میباشند. جایگاه و میزان ...

رتبه ایرانی ها در وایبر، تلگرام و تانگو چند است؟

تکنولوژی در عصر حاضر روز بروز در حال گسترش است و در این میان ایجاد و استفاده از شبکه های اجتماعی جدیدی نیز گسترش پیدا کرده، شبکه های اجتماعی مانند وایبر، واتس آپ، تانگو و ....که مخصوص موبایل میباشند. جایگاه و میزان استفاده ایرانی ها در هر کدام از این شبکه های اجتماعی بر اساس آخرین رتبه بندی سایت الکسا (الکسا سایتی میباشد که رتبه کنونی وب سایت را از نظر میزان بازدید و محبوبیت نشان میدهد.) با جهان مقایسه شده است.

در استفاده از وایبر ایران رتبه نخست را از آن خود کرده است و کشورهای روسیه، آمریکا، هند و برزیل رتبه های بعدی را بخود اختصاص داده اند. گفتنی است ایران 11.9% از ترافیک را در اختیار گرفته است.

رتبه ایران در استفاده از وایبر

 

در استفاده از تانگو امریکا رتبه نخست را از آن خود کرده است و کشورهای ایران، هند، پاکستان و ترکیه رتبه های بعدی را بخود اختصاص داده اند. گفتنی است ایران 9.3% از ترافیک را در اختیار گرفته است.

رتبه ایران در استفاده از تانگو

 

در استفاده از تلگرام ایران رتبه نخست را از آن خود کرده است و کشورهای روسیه، کره جنوبی، هند و ایتالیا رتبه های بعدی را بخود اختصاص داده اند. گفتنی است ایران 15.1% از ترافیک را در اختیار گرفته است.

رتبه ایران در استفاده از تلگرام

 

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم