تشخیص سن با وب سایت http://how-old.net

1394-03-18

مایکروسافت در کنفرانسBUILD 2015 از سرویس جدید خود با نام How-Old.net رونمایی کرد. این وب سایت در واقع ابزاری است برای تشخیص سن کاربران که ....

تشخیص سن با وب سایت http://how-old.net

مایکروسافت در کنفرانسBUILD 2015 از سرویس جدید خود با نام http://www.how-old.net رونمایی کرد. این وب سایت در واقع ابزاری است برای تشخیص سن کاربران که API آن نیز در اختیار همه قرار گرفته است.

اگر مایلید تا مایکروسافت سن شما را تشخیص دهد تنها کافی است یک عکس با کیفیت خود را در وب سایت http://www.how-old.net آپلود نمایید. این سرویس از یک پایگاه داده غنی استفاده میکند که در آن چهره هایی که سن آنها مشخص است، ذخیره شده اند. مایکروسافت API این سرویس را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده تا بتوانند از آن در وب سایتها و اپلیکیشنهای خود استفاده نمایند.

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم