Sleep Cycle alarm clock جهت تحلیل خواب شما

1394-03-24

این برنامه یک ساعت زنگ دار هوشمند است که خواب شما را تجزیه و تحلیل و شما را در سبک ترین مرحله از خواب بیدار می کند و همچنین حرکات شما در طول خواب را روی نموداری نمایش ...

Sleep Cycle alarm clock جهت تحلیل خواب شما

این برنامه یک ساعت زنگ دار هوشمند است که خواب شما را تجزیه و تحلیل و شما را در سبک ترین مرحله از خواب بیدار می کند (یک روش طبیعی برای بیدار شدن با احساس راحتی و آرامش)

Sleep Cycle با استفاده از شتاب سنج بسیار حساس در گوشی شما، حرکت شما در طول خواب را نظارت می کند و پس از آن زمان مطلوب برای بیدار کردن شما از خواب را می یابد و با استفاده از یک پنجره 30 ثانیه ای که در مدت زمان معین شده توسط شما زنگ خود را به پایان می رساند، شما را از خواب بیدار می کند. همچنین این برنامه حرکات شما در طول خواب را روی نموداری نمایش میدهد. به تصویر زیر در این رابطه توجه نمایید:

نمودار Sleep Cycle در لاراوب

Sleep cycle به طور مداوم به عنوان بهترین ساعت زنگ دار هوشمند ارزیابی شده و هم اکنون یکی از پر استفاده ترین ساعت زنگ دار در جهان است. این روش با استفاده از علم خواب اثبات شده و در طی سال ها تحقیق و توسعه ارائه گشته است.

به تصاویر موقعیت توصیه شده برای قرار دادن گوشی نگاه کنید.

تصویر موقعیت توصیه شده برای قرار دادن گوشی
تصویر موقعیت توصیه شده برای قرار دادن گوشی

ویژگی های اصلی:

  • آسان کردن بیدار شدن از خواب! خواب شما را آنالیز می کند و شما را در سبک ترین مرحله از خواب بیدار می کند.
  • بخش آمارهای دقیق خواب و نمودار خواب برای هر شب.
  • 15 ملودی زنگ هشدار با دقت انتخاب شده و با کیفیت بالا
  • استفاده از موسیقی خود به عنوان صدای بیدار شدن از خواب
  • سفارشی سازی پنجره یدار شدن از خواب. از فوری (ساعت هشدار منظم) تا 90 دقیقه
  • یادداشت های خواب – ببینید که وقایعی مانند نوشیدن قهوه، خوردن بیش از حد و یا داشتن یک روز پر استرس چگونه بر روی خواب شما تاثیر گذاشته است.
  • نمودار طولانی مدت – پیگیری کیفیت خواب در طول زمان، دیدن روزها یا هفته ای که بهترین و طولانی ترین خواب را داشته اید.
  • و ...

دانلود نسخه اندروید Sleep_Cycle_alarm_clock_v1.3.696_MrCrab.Net

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم