روش های درمان جای جوش (اسکار آکنه)

1394-04-16

درمان بی خطر و موثر برای جای جوش با مشاوره آغاز می شود. در طول مشاوره، متخصص پوست محل جوش را بررسی میکند، متخصص پوست همچنین سوالاتی اساسی از شما خواهد پرسید.

روش های درمان جای جوش (اسکار آکنه)

چرا می خواهید جای جوش شما درمان شود؟

ربات های فارسی تلگرام | ربات فارسی سخن یاب ، فال حافظ ، سخن بزرگان ، استخاره  و قرآنروبات قیمت ارز ، سکه ، دلار

قیمت دلار | قیمت طلا | قیمت سکه | قیمت ارز - قیمت طلا و سکه | وب سرویس قیمت ها

درمان برای همه نیاز نیست. برخی از افراد احساس می کنید که جای زخم آنقدرها هم بد نیست. برخی احساس می کنند که جای زخم بر روی زندگی روزمره  شان تاثیر گذار است.

متخصصین پوست ؛ درمان را برای افرادی توصیه می کنند که به یکی یا بیشتر از سوالات زیر پاسخ “بله” بگویند:

اغلب آرزو می کنم که بتوانم از شر جای جوش خلاص شوم؟
احساس می کنم که جای جوش باعث مشکلاتی درپیشبرد زندگی حرفه ای من، یا عملکرد تحصیلیم شده است؟
به دلیل زخم آکنه احساس می کنم که نسبت به گذشته کمتر اجتماعی هستم؟

اگر شما و متخصص پوست خود را بر این باورید که درمان مناسب برای شما است، متخصص پوست شما یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای شما ایجاد می کند.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه، متخصص پوست شما ممکن است بیش از یک درمان را توصیه کند. به عنوان مثال، اگر شما یک اسکار عمیق داشته باشید، لیزر درمانی و نوعی عمل جراحی اسکار آکنه به نام “ساب سیژن” ممکن است برای شما لازم باشد.

لیست درمان هایی که یک متخصص پوست ممکن است استفاده کند :     

 

جراحی اسکار آکنه

لیزر درمانی

لایه برداری شیمیایی

میکرودرم ابریژن

استفاده از فیلرها

سفت کردن پوست

القاء کلاژن

تزریق (کورتیکواستروئیدها، اینترفرون، 5-FU، و غیره)

 کرم اسکار و ژل، سیلیکون 

همیشه انتخاب بهترین روش درمانی کاری است تخصصی که توسط متخصص پوست انجام می شود و بهترین نتایج اغلب از با استفاده از ترکیبی از دوتا یا بیشتر  از روش های فوق به دست می آیند.نتیجه درمان به تجربه و تبحر متخصص پوستی که اینکار را برای شما انجام می دهد بستگی دارد.

 

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم