نکاتی درباره بهترین روش های مراقبت از پوست

1394-04-22

6 محصول آرایشی و زیبایی که در استفاده از آنها باید جانب احتیاط را رعایت کرد

نکاتی درباره بهترین روش های مراقبت از پوست

اگر شما تصور می کنید که  تمامی محصولات پاک کننده ، کرم های مرطوب کننده و آرایشی و زیبایی کاملا بی خطر بوده و آسیبی  به محیط زیست یا بدن وارد نمی کنند، چون به راحتی در سوپرمارکتها و داروخانه ها تحت مجوز رسمی به فروش می رسند، کاملا در اشتباه هستید. سازمان غذا و دارو هیچگاه محصولات آرایشی، بهداشتی و زیبایی را که تحت نظارت و بررسی کامل قرار نگرفته اند، به بازار فروش عرضه نمی کند. با این حال سازمان غذا و دارو اروپا از ورود حدود هزار محصول آرایشی و زیبایی به بازار جلوگیری کرده است و سازمان غذا و دارو آمریکا تنها 8 نوع محصول را تحریم کرده است!!!

ربات های فارسی تلگرام | ربات فارسی سخن یاب ، فال حافظ ، سخن بزرگان ، استخاره  و قرآنروبات قیمت ارز ، سکه ، دلار

قیمت دلار | قیمت طلا | قیمت سکه | قیمت ارز - قیمت طلا و سکه | وب سرویس قیمت ها

اگر شما تصور می کنید که محصولات مراقبت از پوست و آرایشی و زیبایی که برای پوست بدن مورد استفاده قرار می گیرند، جذب بدن نشده و مشکلی را برای بدن ایجاد نمی کنند، لطفا تجدید نظر بفرمایید و درباره آن بیشتر فکر کنید. افراد همواره به شکل های مختلف در معرض محصولات آرایشی هستند: برای مثال، تنفس اسپری های بدن یا پودرهای آرایشی، جذب و در کام کشیدن مواد شیمیایی مورد استفاده در ساخت رژ لب یا ژل های شست و شوی دست و صورت.

مطالعات زیست شناسی نشان می دهد محصولات و مواد آرایشی و بهداشتی مانند نرم ساز های فتالات (انواع موادى كه در ساخت رژ لب به کار می رود )، مواد نگهدارنده پارابن، مواد شیمیایی تریکلوسان، عطر مشک های ترکیبی و مواد تشکیل دهنده کرم های ضد آفتاب از جمله آلوده سازهای محیط زیست و بدن انسان هستند و بسیار جای تعجب دارد که تمامی این محصولات مصرف کنندگان و بازار خاص خود را دارند و به صورت عمده ای به فروش می رسند و هر روز هم تقاضا برای آنها افزایش پیدا می کند.

 

متخصصان پوست اذعان دارند که از دانش کمی در زمینه مواد شیمیایی و ترکیبات تشکیل دهنده محصولات آرایشی و بهداشتی برخوردارند. حتی مشاهده است که برخی برندهای مشهور لاک ناخن که در بیشتر فروشگاه ها و سالن های آرایشی تبلیغ می شوند، حاوی نوعی سم خطرناک شیمیایی هستند و به ذهن هیچکسی خطور نمی کند که لاک ناخن بتواند برای سلامت انسان مضر باشد. حال که کسی به فکر سلامت ما نیست، بیایید خودمان به فکر سلامت جسم و روحمان باشیم.

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم