دوباره جوان سازی صورت (پیشانی، دور چشم ها و ابروها)

1394-05-04

استفاده از آکندگر ها یا پرکننده های روپوستی (ماده اى كه براى افزودن بر غلظت يا وزن يا حجم و غيره به ماده ى ديگر مي زنند) یکی از مهم ترین و پرکاربردترین روش های جوانسازی پوست است. این روش بویژه برای پر کردن نواحی اطراف چشم ها و از بین بردن خطوط صورت و

دوباره جوان سازی صورت (پیشانی، دور چشم ها و ابروها)

استفاده از آکندگر ها یا پرکننده های روپوستی (ماده اى كه براى افزودن بر غلظت يا وزن يا حجم و غيره به ماده ى ديگر مي زنند) یکی از مهم ترین و پرکاربردترین روش های جوانسازی پوست است. این روش بویژه برای پر کردن نواحی اطراف چشم ها و از بین بردن خطوط صورت و چین و چروک موثر است. در کلینیک آلومینا، ما از طیف گسترده ای از مواد آکندگر با کیفیت بالا استفاده می کنیم که هم مناسب شرایط پوستی و هم وضعیت مالی بیمار است. انتخاب نوع ماده پرکننده لایه های پوستی بسته به شرایط بدنی و ظاهری مراجعه کننده  است، بنابراین، هزینه درمان و نوع روش درمانی  برحسب حجم یا مقدار ماده پرکننده و سطح پوست از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

همانند مصرف داروهای ضد پیری یا داروهای کاهنده فرآیند پیری پوست، شرکت در جلسات مشاوره و نظرخواهی از پزشک متخصص برای دستیابی به نتیجه مطلوب بسیار و ارزیابی میزان سازگاری بیمار با روش مورد استفاده ضروری و مهم است.

گزینه های درمانی عبارتند از:

  • کاربرد بسامد رادیویی در کشیدگی پوست
  • بهبود وضعیت سلامت پوست
  • کاربرد غلتانه های مخصوص پوست خراشي (خراشاندن سطح پوست توسط مايع سوزان يا تيغ به منظور زدودن جاى زخم و جوش و غيره (
  • لایه بردارهای شیمیایی
  • دستورکار ترمیم پوست

روش کار ترمیم قسمت های مختلف صورت چون نواحی اطراف چشم، پیشانی و … معمولا ترکیبی از روش های درمانی ذکر شده است که به طور دقیق انتخاب و با شرایط بیمار سازگار شده تا بهترین نتیجه مطلوب از فرآیند درمان بدست آید. با ترکیب آکندگرهای روپوستی بهمراه روش های سفت کننده پوست صورت، روش های بهبود وضعیت سلامت پوست و محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست دیگر نگران پیری و افتادن پوست نباشید.

تصاویری که در قسمت ذیل مشاهده می کنید، فرآیند پیشرفت و بهبود وضعیت پوست پس از افزودن و تزریق مواد آکندگر، استفاده از پلاکت های خون بیمار، کاربرد بسامد رادیویی در کشیدگی پوست صورت و کاربرد غلتانه های مخصوص پوست خراشي (خراشاندن سطح پوست توسط مايع سوزان يا تيغ به منظور زدودن جاى زخم و جوش و غيره ) برای پر کردن لایه های زیرپوستی نواحی اطراف چشم هاست. از این دستور کار برای محافظت از پوست صورت و حفظ سلامت پوست استفاده می گردد. این بیمار هرگز از دخانیات استفاده نکرده است و در اوایل میانسالی است .

ربات های فارسی تلگرام | ربات فارسی سخن یاب ، فال حافظ ، سخن بزرگان ، استخاره  و قرآنربات قیمت ارز ، سکه ، دلار

قیمت دلار | قیمت طلا | قیمت سکه | قیمت ارز - قیمت طلا و سکه | وب سرویس ارز سکه دلار طلا

افزودن و تزریق مواد آکندگر برای رفع چین و چروک صورت

پیشانی                                                            

 روش های گوناگونی، از جمله بوتاکس و تزریق مواد آکندگر  برای رفع چین و چروک پیشانی وجود دارد. مشاوره با پزشک متخصص به شما در انتخاب بهترین روش درمانی سازگار با پوست شما کمک می کند.

 

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم