فن تئوری : آیا Three Eyed Raven آزرو آهای است ?! آیا جان اسنو دوباره خواهد مُرد ?!

1395-03-06

فن تئوری : آیا Three Eyed Raven آزرو آهای است ?! : این تئوری یکی از تئوری هایی که از چندی پیش هم بود و با قسمت پنجم فصل ششم نیز حرف و حدیث ها شدت گرفت .

فن تئوری :  آیا Three Eyed Raven آزرو آهای است ?! آیا جان اسنو دوباره خواهد مُرد ?!

فن تئوری : 
آیا Three Eyed Raven آزرو آهای است ?! : 
این تئوری یکی از تئوری هایی که از چندی پیش هم بود و با قسمت پنجم فصل ششم نیز حرف و حدیث ها شدت گرفت . 
آزرو آهای (پرنس وعده داده شده "منجی آخرالزمان") کسی است که در جنگ بزرگی که در راه است مردمان سرتاسر دنیا را متحد کرده و در برابر وایت واکر ها ایستادگی میکنند و شکستشان میدهند ... ولی آیا نغمه یخ و آتش به حقیقت وقوع خواهد پیوست یا اینکه چیز دیگری در انتظار ماست ?! پرنس وعده داده شده با قدرت آتش و به پا کردن خونریزی (شعار خاندان تارگریان : Fire & Blood) پیروز و منجی انسانها خواهد بود ولی چگونه و چه کسی آزرو آهای می باشد ?! 

https://telegram.me/thelastsurvivors


دنریس ? جان ? استنیس (RIP) ? یا کسی که از سالیان سال بوده و زندگی کرده و برای منجی شدن بدنیا آمده ، "کلاغ سه چشم" ? 
در قسمت پنجم فصل ششم با سکانسی که خیلی ها انتظار نداشتن به این زودیا ببینیم مواجه شدیم ، سکانسی که دقیقا تمام داستان از آنجا شروع میشد 
سکانسی که جواب خیلی چیزا رو با ایجاد علامت سوالها در ذهن ماها جواب داد ... 
"فرزندان جنگل" بومیان اصلی وستروس بودند و وستروس به مالکیت آنها بود تا اینکه "انسان های اولیه" از ایسوس وارد وستروس شده و آنجا را تسخیر کردند و نسلهای فرزندان جنگل را نابود ساختند ... آنها تصمیم گرفتند با جادو موجوداتی از خود انسان ها بسازند که در مقابل آنها بایستد و آنها را نابود کند و جنگ بین آنها صورت بگیرد تا همه همدیگرو بکشند تا هیچ چیزی دیگر باقی نماند و دوباره وستروس برای فرزندان جنگل شود ! 
ولی سرانجام کار خوش نبود ، و سهل انگاری آنها موجب نابودی همگیشان شد .
ولی سوال پیش می آید که چرا همانطور به گفته کلاغ سه چشم که بیش هزار سال عمر دارد ، این همه مدت را در غار فرزندان جنگل سپری کرده است ?! 
نکته جالب قسمت پنجم هم همین بود که در سکانس واریس و زن عابد ، دقیقا به همین سوالمان جواب داده میشود که اشاره به بی دلیل نبودنه کارهای که انجام شده ، و هر کسی در جایی که قرار گرفته با دلیلی که پشت آن است این اتفاق رخ داده است و کلاغ سه چشم مردی که هزار سال همراه فرزندان جنگل می باشد و ... ولی چرا بعد از اشتباه فرزندان جنگل که وایت واکرها رو پدید آوردند باز آنها از یک انسان کمک گرفتند تا جلوی اتفاقات را بگیرد و آنها را مطلع کند ... آیا او منجی بود ?! آیا حال که او مُرده و قبل از مرگ به برن گفته بود که وقتش رسیده که : ( تو ، من بشی ! ) آیا برندون استارک منجی آخرالزمان خواهد بود یا اینکه سرنوشت دیگری خواهد داشت ?! 
کلام آخر : 
هرچه که هست دیر یا زود تا قبل از پایان فصل ششم ما جواب تمامی سوالهایمان رو خواهیم گرفت که اصلا این فرضیه حقیقتی خواهد داشت یا اینکه آیا برن استارک پرنس وعده داده شده است ?! از من اگر بپرسید که باید بگم شاید آره و شاید نه ... 

 

https://telegram.me/thelastsurvivors

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم