ولوو بزرگ‌ترین اتوبوس جهان را برای ناوگان حمل و نقل عمومی برزیل می‌سازد

1395-09-13

کمپانی خودروسازی ولوو بزرگ‌ترین اتوبوس جهان با ظرفیت حمل ۳۰۰ مسافر را برای استفاده در سیستم حمل و نقل عمومی برزیل معرفی کرد.

ولوو بزرگ‌ترین اتوبوس جهان را برای ناوگان حمل و نقل عمومی برزیل می‌سازد

اتوبوس Gran Artic 300 ساخت ولوو، یک اتوبوس سه کابینه با ظرفیت حمل ۳۰۰ مسافر است که سه کابین آن با المان‌های انعطاف‌پذیر به یکدیگر متصل می‌شوند. این خودرو که تلفیقی از اتوبوس و قطار است؛ بر خلاف اتوبوس عجیب‌ و غریب چینی‌ها که قرار است از روی ترافیک عبور کند، برای خیابان‌ها ساخته شده است و از یک شاسی سه‌تکه بهره می‌برد.طول این اتوبوس اندکی کمتر از ۹۱ متر و در مقایسه با دیگر اتوبوس‌های سری Artic بسیار بزرگ است. مدل کوچک سری اتوبوس‌های Artic ولوو در دو نسخه‌ با ظرفیت حمل ۱۵۰ و ۱۸۰ مسافر موجود است که به ترتیب طولی برابر با ۱۸.۵ و ۲۱ متر دارند. مدل Super Artic 210 را می‌توان بهترین ترکیب از لحاظ ظرفیت و اندازه دانست. طول این اتوبوس تنها ۱ متر از مدل Artic 180 بیشتر است اما، در مقایسه با مدل 180 ظرفیت حمل ۳۰ مسافر بیشتر دارد.این خودروساز سوئدی مدل Gran Artic 300 را برای سیستم حمل و نقل عمومی سریع برزیل توسعه داده است و ادعا می‌کند ظرفیت حمل مسافر آن از بزرگ‌ترین اتوبوس‌های کنونی به میزان ۳۰ نفر بیشتر است و می‌تواند به‌جای سه اتوبوس معمولی در ناوگان حمل و نقل عمومی به کار گرفته شود. این امر به معنی اتوبوس‌های کمتر در سطح شهر و در نتیجه از لحاظ تئوری، انتشار آلاینده‌های کمتر است.ولوو زمان فروش اتوبوس‌های جدید خود را اعلام نکرده است؛ اما ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تأثیر ناوگان اتوبوس‌هایی با ۳۰۰ مسافر را بر میزان انتشار آلاینده‌ها، سرعت سرویس‌های حمل و نقل عمومی و رانندگان عادی ببینیم.

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم