استفاده از آب باران برای شستشوی خودرو

1395-09-14

Data Usage Monitor اپلیکیشنی برای نظارت بر مصرف اینترنت در گوشی‌های اندروید است.

استفاده از آب باران برای شستشوی خودرو

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که حجم اینترنت سیم‌کارت یا حتی WiFi زودتر از آنچه انتظار داشتید به اتمام برسد. در این مواقع اگر فرض را بر سوءاستفاده‌های احتمالی نگیریم، معمولا اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند باعث کاهش فوری حجم می‌شوند. بسیاری از کاربران به این موضوع آگاه نیستند که بخش زیادی از حجم بسته‌های اینترنتی، توسط اپلیکیشن‌هایی مصرف می‌شود که در پس‌زمینه بدون اطلاع ما بروزرسانی می‌شوند. از همین رو اپلیکیشن‌های مختلفی برای نظارت بر میزان مصرف دیتا در هر ۲۴ ساعت ساخته و منتشر شده‌اند که می‌توان Data Usage Monitor را یکی از بهترین برنامه‌های موجود در این زمینه برای اندروید دانست.این برنامه حجم مصرفی توسط سیم‌کارت و Adsl را به‌صورت مجزا محاسبه می‌کند و در نمودارهای اختصاصی به شما نمایش می‌دهد. یکی از نکات ویژه‌ی Data Usage Monitor، پشتیبانی از بررسی اطلاعات وای فای است که آن را نسبت به همتایان خود که تنها از اینترنت سیم‌کارت پشتیبانی می‌کنند یک سر و گردن بالاتر قرار می‌دهد. بسیاری از افرادی که از اینترنت‌های حجمی وای فای استفاده می‌کنند نیز ممکن است بنا به دلایل مختلف، نیاز به بررسی میزان مصرف روزانه‌ی خود از اینترنت وای فای داشته باشند که در این صورت این برنامه یک انتخاب عالی برای آن‌ها به‌حساب خواهد آمد. این برنامه همچنین استفاده‌ی اپلیکیشن‌های مختلف را به‌صورت تفکیک‌ شده به نمایش خواهد گذاشت تا با آگاهی از پرمصرف‌ترین برنامه‌های خود، به شکل دقیق‌تری قادر به مدیریت آن‌ها باشید. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، یک ویجت شناور در تمام بخش‌های گوشی مقابل چشمان شما خواهد بود تا بتوانید سرعت دانلود و آپلود کانکشن خود را مشاهده کنید. برای دانلود این برنامه از لینک‌ زیر استفاده کنید.نکات مثبتطراحی مناسب رابط کاربرینمایش حجم مصرفی هر اپلیکیشن به‌صورت تفکیک شدهنمایش یک ویجت شناور برای نمایش سرعت دانلود/آپلودنکات منفینکته منفی خاصی ندارد.دانلود اپلیکیشن پلی‌استوراپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@laraweb.ir به لاراوب معرفی کنید.

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم