آی بی ام: Watson پزشک شما خواهد بود

1395-09-15

چندی پیش میزو از پرچم‌دار جدید خود Pro 6 Plus رونمایی کرد. حالا تصاویری از Pro 6 Edge فاش شده است.

آی بی ام: Watson پزشک شما خواهد بود

چند روز قبل کمپانی چینی میزو از پرچم‌دار جدید خود به نام میزو 6 پلاس رونمایی کرد که مشخصات جذابی دارد. این گوشی علاوه بر طراحی باریک و بدنه‌ی آلومینیومی دارای سخت‌افزاری قدرتمند است. با این وجود به نظر می‌رسد میزو قصد دارد نسخه‌ی بزرگ‌تر این گوشی را با نمایشگر منحنی معرفی کند که تصاویر آن در شبکه ویبو منتشر شده است. البته هنوز نام دقیق این محصول مشخص نیست ولی از آن به‌عنوان میزو پرو 6 اج یاد می‌شود و تصاویر نسخه‌ی سیاه‌رنگ آن فاش شده است.در این گوشی از نمایشگری با لبه‌های خمیده استفاده شده است و انحنای این صفحه نمایش در چهار محور دیده می‌شود که برای این کار از فرآیند خمش گرم استفاده شده است. حتی در جلو و پشت دستگاه نیز می‌توان این انحنا را مشاهده کرد. گفته می‌شود میزو پرو 6 اج به یک پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ و نمایشگر امولد سامسونگ با رزولوشن 2K مجهز شده است.به احتمال زیاد میزو روز ۶ دسامبر (۱۶ آذر) علاوه بر M5 Note، از Pro 6 Edge نیز رونمایی خواهد کرد. البته هنوز همه‌چیز در حد شایعه است و حتی اگر میزو گوشی پرو 6 اج را در کنار ام 5 نوت معرفی نکند، می‌توان انتظار رونمایی از این محصول را در آینده‌ی نزدیک داشت.  

در تماس باشید

درباره ما

لاراوب ارایه دهنده وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت 177 خودروی داخلی وخارجی قیمت بازار و کارخانه وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ وب سرویس قیمت موبایل وب سرویس ثبت احوال بررسی کد ملی و انواع وب سرویس ها می باشد .

وب سرویس های ارز ، سکه ، طلا به صورت لحظه ای و وب سرویس قیمت خودروی داخلی وخارجی ،وب سرویس انس طلا ، مثقال طلا، گرم طلای ۱۸ ، مثقال طلا ، شاخص بورس ، نفت سبک، نفت برنت، نفت اپک، بنزین (گالن)،وب سرویس لحظه ای قیمت موبایل ، تبلت سامسونگ ، اپل ، گازوئیل، انس پالادیوم